Sales Café: Bezoek van de winnaars 2012

Bijeenkomsten

Op 9 februari zijn Rob Idink (HP) en Marc van Hemert (Koninklijke Pijnenburg) de grote winnaars geworden van de verkiezingen van 2012. Hierbij is Rob gekozen als Commercieel Directeur van het jaar en Marc is de Key Accountmanager van het jaar. Beide heren komen langs om enerzijds hun verhaal te houden waarom zij gewonnen hebben en hoe dat voelt maar anderzijds ook om vragen vanuit het publiek te beantwoorden. Een unieke mogelijkheid om je vragen dus op hen los te laten.

De bijeenkomst zal beginnen om 17.00 met soep en broodje om vervolgens om 17.30 met de “echte” bijeenkomst te beginnen. De eindtijd is ongeveer tegen 20.00 met een gebruikelijke netwerkborrel.

Biografie Rob Idink
Rob Idink is, sinds 2008, de Country Manager Personal Systems Group bij Hewlett-Packard. Daarmee maakt hij onderdeel uit of the Board van HP Nederland. Voordat hij deze functie vervulde heeft hij verschillende functies bij hetzelfde bedrijf vervuld. Zo is Rob o.a. Director Deskbased Computing Business EMEA en Director Handheld Business & Mobility EMEA. Daarvoor was hij o.a. Product Marketing Manager EMEA bij Compaq Computers

Biografie Marc van Hemert
Na zijn studie te hebben afgerond op de Radboud Universiteit in Nijmegen is Marc als verkoopadviseur in 2004 in dienst getreden bij Koninklijke Peijnenburg. Vervolgens is hij opgeklommen naar de rol van Field Sales Manager & Accountmanager binnen hetzelfde bedrijf. Na een uitstapje van 1.5 jaar bij Friesland Campina is Marc in 2009 weer teruggekeerd bij zijn oude werkgever. Dit in de rol als Nationaal Accountmanager voor Ahold en Bijeen (C1000 en Jumbo). Sinds kort vervult Marc de rol van Group Sales Manager.

Klik hier om je aan te melden.

SMA bijeenkomsten

Hall of Fame