SMA Sales Café 7 oktober 2010

Bijeenkomsten

Of de crisis nu voorbij is of bijna voorbij is best interessant. Maar het halen van je eigen target in het 4e kwartaal is veel directer belangrijk. Hoe doen anderen dat? Heb je de juiste bemanning? In het SMA Sales Café van 7 oktober in … is dit de kernvraag. Leer van elkaar! De deelnemers uit verschillende branches hebben verschillende kennis en ervaring. Eerdere SMA Sales Café’s hebben bewezen dat die kennis en ervaring goed van elkaar gebruikt kan worden.

We starten om 18:00 met een lichte maaltijd, waarna de discussie door Manon Onrust en Lilian Meys wordt aangevuurd. De discussie wordt gevoerd in kleine groepen op basis van stellingen. De avond wordt zoals gebruikelijk rond 21:00-21:30 afgerond met een netwerkborrel.

Lilian Meys en Manon Onrust hebben afzonderlijk al een naam opgebouwd in sales en arbeidsbemiddeling in uiteenlopende branches. Samen hebben zij Blend recruitment opgezet, een bureau dat breekt met de bestaande conventies. Nieuwe sales energie - die wakker schudt. Blend is de bundeling van authentieke en ambitieuze kracht. Werving & selectie van nu. Met attitude en aandacht voor opdrachtgever en sales talent. Blend combineert een pragmatische aanpak met een eigenzinnige attitude. Integer en verrassend, gericht op een duurzame relatie. In de visie van Blend draait het in essentie om de perfecte mix van talenten.

Het SMA Sales Café wordt voor de SMA georganiseerd door Stevense Professional Trainers in samenwerking met Blend Recruitment.

Locatie:

Van der Valk Hotel Vianen
Prins Bernhardstraat 75
4132 XE Vianen (Utrecht)

SMA leden gratis.
Meld u hier aan.

SMA bijeenkomsten

Hall of Fame